Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zlewozmywaki gospodarcze

Zlewozmywaki gospodarcze

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zlewozmywaki gospodarcze / zlewy gospodarcze w sklepie internetowym OnyxZlew.pl

 Zlewozmywaki gospodarcze możliwe do zakupienia w naszym sklepie internetowym wykonane są z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu pozwala to na wieloletnie użytkowanie przez Klienta. W ofercie posiadamy między innymi zlew gospodarczy z otworem na baterie, duży zlew gospodarczy, zlew do pomieszczenia gospodarczego, zlew gospodarczy do pralni, zlew gospodarczy z baterią, zlew gospodarczy z ociekaczem. Komory gospodarcze występują w różnych wariantach kolorystycznych takich jak biel, czarny, beżowy czy szary. W wyniku sporej ilości wariantów kolorystycznych istnieją duże szansę, iż uda się komorę gospodarczą dopasować do stylistyki pomieszczenia przy zachowaniu niezbędnej funkcjonalności.

zlew-zlewozmywak-gospodarczy-maxi-komora-ociekacz.jpg

Jaka jest różnica między zlewozmywakiem gospodarczym a zwykłym?

 Wbrew powszechnemu całkiem spora. Przede wszystkim w zlewozmywakach gospodarczych standardem jest inna średnica aniżeli w przypadku zlewozmywaków. W zlewozmywaku gospodarczym występuje średnica odpływu 65 mm. Dodatkowym niezbędnym elementem jest również całkowicie inna aparatura odpływowa komory gospodarczej. W przypadku standardowych zlewozmywaków mamy dodatkowy koszyczek, który pozwala nam na wyjęcie resztek jedzenia a w przypadku komory gospodarczej takowy nie występuje. Zlew gospodarczy to sprzęt, który służy nam do odpowiedniej konserwacji choćby narzędzi w warsztacie. W formie komory pralniczej możemy wykorzystać go również w spiżarniach, kotłowniach czy piwnicach. Zastosowanie zależy od materiału wykonania zlewozmywaka gospodarczego, wielkości jak i naszych możliwości i oczekiwań.

Zlew gospodarczy z tworzyw sztucznych

Komory gospodarcze wykonanie z tworzyw sztucznych są wyjątkowo podatne na działanie wysokich temperatur. Istnieją trzy warianty materiału takie jak tekalon, który wytrzymuje do 250 stopni, drugim wariantem jest silduran, który wytrzymuje do 230 stopni. Ostatnim wariantem jest zlew z poliwęglanu, który wytrzymuje temperatury do 130 stopni. Zlewozmywak plastikowy sprawdzi się jako zlew do pralni czy jako komora gospodarcza do warsztatu. W przypadku zdecydowania się na jeden ze zlewozmywaków gospodarczych należy w szczególności uważać, by nie korzystać z silniejszych środków jak przykładowo silny rozpuszczalnik.