Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

STEINER HUGH 116 ZLEWOZMYWAK SZKLANY Z BATERIĄ 64x44x19 CM KOLOR CZARNY/STALOWY

988,00 zł
Brutto
Ilość

STEINER HUGH 116 ZLEWOZMYWAK SZKLANY Z BATERIĄ 64x44x19 CM KOLOR CZARNY/STALOWY ST3564SC1BS-BW7059CZP

Hugh 116 komora stalowa z czarnym blatem szklanym

STEINER-HUGH-116-ZLEWOZMYWAK-SZKLANY-64x44x19-CM-KOLOR-CZARNY-STALOWY-1.jpg

  • Nowoczesne wzornictwo – dostosowane do aktualnych trendów.
  • Komory podwieszane wykonane ze stali szlachetnej SteelQ co gwarantuje najwyższą higieniczność i trwałość zamontowana w blacie szklanym HardQ (jak płyta ceramiczna).
  • Wersja odwracalna – komora może być zamontowana po prawej lub lewej stronie.
  • Promień narożników komory R 35, przetłoczenia w komorze nadają korze podwieszanej nowoczesny i elegancki wygląd
  • Komory podwieszane wyposażone są w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w kolorze dopasowanym do koloru komory co nadaje produktowi elegancki wygląd.
  • Głębokie i pojemne komory Quadron to ich cecha wyróżniająca, która zapewnia duży komfort użytkowania.
  • Ociekacz o ergonomicznym ukształtowaniu pozwala nie tylko łatwo ustawiać naczynia do suszenia ale także utrzymać zlew w nieskazitelnej czystości.
  • W komplecie mata wygłuszająca, syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki

STEINER-HUGH-116-ZLEWOZMYWAK-SZKLANY-64x44x19-CM-KOLOR-CZARNY-STALOWY-2.jpg

 

Głębokie komory  Quadron to ich cecha wyróżniająca. Pojemna komora to przede wszystkim duży komfort użytkowania. Zmywanie dużych garnków czy blach nie stanowi problemu dzięki temu, że pojemność kory podwieszanej jest zwiększona o kilka litrów. Komora podwieszana wyposażona jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w kolorze dopasowanym do koloru komory co nadaje produktowi elegancki wygląd.

Produkty wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej SteelQ to nowoczesny wygląd i długowieczność użytkowania. Są łatwe do utrzymania w czystości, odporne na wysokie temperatury (gorące garnki) oraz tak częste w kuchni nagłe jej zmiany (wrząca i zimna woda), odporne na działanie czynników chemicznych oraz wiele rodzajów osadów (np. po kawie czy herbacie).

STEINER-HUGH-116-ZLEWOZMYWAK-SZKLANY-64x44x19-CM-KOLOR-CZARNY-STALOWY-3.jpg

Stal szlachetna SteelQ charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami. Stal szlachetna SteelQ to materiał, którego powierzchnia jest idealnie gładka (pozbawiona porów), dzięki czemu drobnoustroje i zanieczyszczenia nie przylegają do niej. Jest higieniczna i daje się łatwo wyczyścić. Kolejną cechą wyróżniającą stal szlachetną SteelQ jest odporność na wysoką temperaturę (np. gorące patelnie) czy tak częste w kuchni nagłe jej zmiany (np. gorący olej i zimna woda). Jest to materiał ekologiczny i po przetopieniu może zostać ponownie wykorzystany.

STEINER-HUGH-116-ZLEWOZMYWAK-SZKLANY-Z-BATERI%C4%84-64x44x19-CM-KOLOR-CZARNY-STALOWY-1.png

Blat szklany HardQ wykonany jest z tego samego materiału hartowanego co wszystkie płyty ceramiczne grzewcze. Ujednolicenie kolorów i materiałów pozwoli nadać kuchni niepowtarzalny charakter. Są łatwe do utrzymania w czystości, odporne na wysokie temperatury (gorące garnki) oraz tak częste w kuchni nagłe jej zmiany (wrząca i zimna woda), odporne na działanie czynników chemicznych oraz wiele rodzajów osadów (np. po kawie czy herbacie).

 

STEINER-HUGH-116-ZLEWOZMYWAK-SZKLANY-Z-BATERI%C4%84-64x44x19-CM-KOLOR-CZARNY-STALOWY-2.png

Powierzchnia ze stali szlachetnej SteelQ  zostały uszlachetnione głównie z myślą o higienie, tak aby chronić zdrowie naszych konsumentów i unikać rozwoju drobnoustrojów. Jednocześnie nasze produkty są tak zaprojektowane, aby resztki jedzenia lub brudu nie gromadziły się a czyszczenie było szybkie i efektywne – utrzymanie czystości to podstawa.

 

STEINER-HUGH-116-ZLEWOZMYWAK-SZKLANY-Z-BATERI%C4%84-64x44x19-CM-KOLOR-CZARNY-STALOWY-3.jpg

ST3564SC1BS-BW7059CZP
100 Przedmioty

Opis

Model zlewozmywaka
Jednokomorowy
Typ ociekacza
Krótki ociekacz
Do szafki
Do szafki 50 cm
Dostępność
72h
Montaż
Wpuszczany

Specyficzne kody