Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Baterie kuchenne

Baterie kuchenne

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Baterie kuchenne w OnyxZlew.pl!

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo dla większości Klientów niezwykle ważna jest estetyka, dlatego nasze baterie kuchenne dostępne są w zestawach wraz ze zlewozmywakami granitowymi, by móc dobrać najlepszą baterie kuchenną! Wiele z naszych baterii posiada wyciąganą wylewkę, która zezwala na dużą swobodę. Dzięki naszej nawigacji z łatwością znajdziecie interesujące was baterie, bowiem selekcja jest prosta. Bateria jednouchwytowa, bateria dwuuchwytowa, bateria kuchenna strojąca czy bateria kuchenna ścienna. Przeróżne kombinacje kolorystyczne baterii kuchennych. Wedle naszej najlepszej wiedzy jedną z najczęściej wybieranych baterii kuchennych są z powłoką chromowaną, ceramiczną lub granitową.

Jaką baterię zlewozmywakową wybrać - ścienna czy stojąca?

Dwa sposoby mocowania baterii kuchennej - na zlewozmywaku bądź do ściany. Doradzamy, by postawić w głównej mierze na funkcjonalność. W przypadku wyboru baterii stojącej należy wykonać w zlewozmywaku odpowiedni otwór, chociaż na naszych aukcjach znajdziecie gotowe modele zlewozmywaków wraz z otworami. Baterie ścienne zezwalają na montaż w ścianie, co pozwoli na całkowite ukrycie przyłączy wodociągowych pod tynkiem. Było to rozwiązanie stosowane najczęściej w dawnych latach, chociaż estetycznego wyglądu nie można mu zabrać. 

Na co zwrócić jeszcze uwagę podczas wyboru?

Nie zapomnijmy o modelach z jednym lub dwoma uchwytami. Estetyka takiego użytkowania zależy w głównej mierze od osoby kupującej, a w nią nie chcemy ingerować. Nie zapomnijcie również o bateriach kuchennych zaopatrzonych w perlatory, które pozwalają na ekonomiczne zużycie wody. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie baterie zlewozmywakowe zaopatrzone w perlator.