Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Okapy

Okapy

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

NOWOCZESNE OKAPY M.IN. PRZYŚCIENNE, SUFITOWE, WYSPOWE, DO ZABUDOWY W ONYXZLEW.PL

Jaki okap kuchenny wybrać do swojej kuchni?

W zależności, na czym w szczególności Ci zależy. Jaki efekt chcesz uzyskać? Czy zależy Ci na pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów? Zależy Ci na uzyskaniu czystości bez potrzeby nieustannego sprzątania mebli? Nowoczesne okapy kuchenne o niebywałym designie, jak i wysokiej jakości są dostępne bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Odnajdziesz okapy kuchenne spersonalizowane, a zarazem dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zaprezentujemy Ci okapy kuchenne szanowanych i cenionych producentów, które łącza nowoczesne rozwiązania z funkcjonalnością technologiczną, a to wszystko w przyjemnej cenie.

Rodzaje okapów kuchennych dostępnych w sklepie OnyxZlew.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka rodzajów okapów. Najbardziej popularne na rynku wyposażenia kuchennego są okapy do zabudowy, które umieszczamy w specjalnie wcześniej przygotowanym miejscu. Zazwyczaj w szafce czy nad kuchenką gazową, bądź płytą indukcyjną. Dzięki takiemu rozwiązaniu stają się wręcz niewidoczne dla nas wszystkich, nie zajmując przestrzeni. Jest to niebywale funkcjonalne rozwiązanie. Dodatkowo okapy kuchenne pod szafkowe są najczęściej wybierane przez osoby posiadające małe kuchnie, w którym każdy centymetr ma znaczenie. Rozwiązaniem podobnym w stosunku co do oszczędności przestrzennej są okapy teleskopowe, w których przedni panel należy wysunąć przed rozpoczęciem procesu gotowania. Co do rozmiarów okapów znajdą się najróżniejsze między innymi 40, 50, 60, 70, 80 cm. Oprócz powyższych modeli znajdziemy również okapy przyścienne, które dostarczają spore możliwości w stosunku co do aranżacji. Z nowości w ostatnich latach coraz to większą popularnością cechują się okapy blatowe, które zdobywają coraz to większą popularność. Jednym z ostatnich propozycji ofert, które odnajdą Państwo w naszej ofercie, są okapy sufitowe. Idealne do pomieszczeń, które nie są w żaden sposób ograniczone przestrzenią. Posiadają one silniki o mocnej wydajności, jak i dużej mocy. Bez żadnego trudu poradzą sobie z zanieczyszczeniami powietrza. Spośród wszystkich Tychże propozycji mamy nadzieję, iż odnajdziesz okap idealnie spełniający Twoje oczekiwania technologiczne, jak i finansowe.

Przydatne funkcje w okapy kuchenne

W przypadku okapów kuchennych dostępnych w naszym asortymencie większość dostępna jest w dwóch trybach pracy. Jest to tryb pracy pochłaniacza i w trybie wyciągu. W przypadku trybu pracy wyciągu mamy do czynienia z urządzeniem podłączonym bezpośrednio do kanału wentylacyjnego w celu wyprowadzenia wilgotnych oparów na zewnątrz pomieszczenia. Jeśli chodzi o tryb pracy pochłaniacza, jest to tryb w którym dodatkowo montujemy filtry węglowe, które zaabsorbują nieprzyjemne zapachy. Ponadto dodatkowo powyższe okapy są zaopatrzone w przeciwtłuszczone (metalowe) filtry.

Nie zależnie, na jaki okap kuchenny się ostatecznie zdecydujesz, jesteśmy przekonani, iż spełni on Twoje wszelkie wymagania. W naszej ofercie znajdziesz tylko i wyłącznie okapy kuchenne sprawdzonych, cenionych, jak i renomowanych producentów dlatego mamy pewność, iż model posłuży Ci przez lata.